Tu, o Jezu, stoi Twe dziecię

14 maja na wieczornej mszy świętej i majówce modlili się u nas młodzi pielgrzymi z parafii św. Michała Archanioła z Leśnej – dzieci komunijne wraz ze swymi rodzinami i duszpasterzem ks. Pawłem Tomalą. Przybyli oni, by w „białym tygodniu” podziękować Jezusowi w Najświętszym Sakramencie za dar Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci aktywnie włączyły się w liturgię, a po nabożeństwie spotkały się z siostrami w rozmównicy klasztornej.

Przejdź do treści