Pielgrzymka dzieci z Kobiernic

21 maja przybyła do nas kolejna grupa dzieci, które w ramach swego dziękczynienia za dar Pierwszej Komunii Świętej, nawiedziły nasze Sanktuarium. Tym razem byli to pielgrzymi z parafii św. Urbana w Kobiernicach z proboszczem ks. Janem Francem. Dzieci i ich bliscy modlili się z nami na wieczornej mszy świętej oraz włączyli się pięknie w śpiew Litanii Loretańskiej podczas nabożeństwa majowego. Niech Jezus Eucharystyczny strzeże ich czystych serc!

Przejdź do treści